Automobili Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cjelogodišnje gume? Vaše mišljenje?

3 posters

Go down

Cjelogodišnje gume? Vaše mišljenje? Empty Cjelogodišnje gume? Vaše mišljenje?

Postaj by luka.emic sri lis 27, 2010 11:29 am

Pozdrav svima,

znam da je najbolje imati posebno zimske i posebno ljetne gume, međutim iz nekoliko razloga koje sad ne želim posebno obrazlagati, odlučio sam da ću ići na cjelogodišnje gume...imam već nešto na umu pa me zanima vaše mišljenje/iskustva sa ovim modelom guma: http://www.autoosijek.com/195-65r15-h-toyo-vario-v2--63890/

Unaprijed zahvaljujem na pomoći!

luka.emic

Broj postova : 2
Join date : 27.10.2010

[Vrh] Go down

Cjelogodišnje gume? Vaše mišljenje? Empty Re: Cjelogodišnje gume? Vaše mišljenje?

Postaj by Scorpio sri lis 27, 2010 4:13 pm

Puno je sigurnije imati dva paketa guma - jedan ljetni i jedan zimski paket.
Na ovaj način nikad nećeš imati odgovarajuću gumu.
Scorpio
Scorpio

Broj postova : 3
Join date : 02.09.2010

[Vrh] Go down

Cjelogodišnje gume? Vaše mišljenje? Empty Re: Cjelogodišnje gume? Vaše mišljenje?

Postaj by Nitro sri lis 27, 2010 4:47 pm

Imaš pravo, ali i to ovisi i gdje se koristi guma.

Recimo ako se tijekom zime misliš voziti po snijegu i ledu onda baš ne bih preporučio, ali ako je za gradsku vožnju gdje su ceste tijekom zime relativno čiste, onda su i te gume u redu.
Nitro
Nitro

Broj postova : 10
Join date : 24.08.2010

[Vrh] Go down

Cjelogodišnje gume? Vaše mišljenje? Empty Re: Cjelogodišnje gume? Vaše mišljenje?

Postaj by luka.emic sri lis 27, 2010 10:24 pm

pa uglavnom vozim po gradu, relativno malo km prelazim godišnje i ne želim ulagati u dodatni komplet felgi. to su uglavnom razlozi zašto se odlučujem za cjelogodišnje gume. Iz tog razloga me zanima mišljenje o toyo gumama za koje sam čuo da su jedne od boljih kada se radi o cjelogodišnjim gumama. Zbog toga bih volio dobiti povratnu informaciju od nekoga tko ih je koristio ili još uvijek koristi...

luka.emic

Broj postova : 2
Join date : 27.10.2010

[Vrh] Go down

Cjelogodišnje gume? Vaše mišljenje? Empty Re: Cjelogodišnje gume? Vaše mišljenje?

Postaj by Nitro čet lis 28, 2010 3:18 pm

Nažalost neznam ti ništa o Toyo gumama.
Nitro
Nitro

Broj postova : 10
Join date : 24.08.2010

[Vrh] Go down

Cjelogodišnje gume? Vaše mišljenje? Empty Re: Cjelogodišnje gume? Vaše mišljenje?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.